Akyollar AKYL Makina | Tarım Makinaları

Firmamız faaliyetlerine 35 yılı aşkın süredir devam etmektedir.
Toptan olarak İhracat firmalarına ürün tedarik etmekte ve de  ürünlerimizi toptan ve perakende olarak iç piyasaya sunmaktayız ve ihracata yönelik yapılanma içerisindeyiz.
 
Firmamız ticari faaliyetlerini
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ,GÜVEN,KALİTE,DEVAMLILIK esasına uygun olarak devam ettirmekte vede sektörümüzde söz sahibi olmak için var gücümüzle çalışmaktayız.
Şuan ticari faaliyetlerimizi çiftcimiz için durmadan ilerletiyoruz.

MİSYONUMUZ

Hizmet sunduğumuz müşteri kitlemizin, ihtiyaçlarını karşılamak üzere var olmuş olan işletmemizle, ilimizi bölgemizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir.

Bu özel yükümlülügümüzü, her geçen gün daha da benimseyip tarihsel ve öz görevimiz olarak üstlendigimiz sektörümüzün, toplumdaki imajini arttirarak yükselmektir. Amacimiz, Akyollar AKYL Makina | Tarım Makinaları Olarak piyasaya yönelik çalisma hizimizi daha spesifik ve çalismalarimizi daha özgün ve daha özellikli hale getirmektir. Hedefimiz yer aldigimiz sektörlerde tüm paydaslarimizla entegre bir kuruluş olmaktır. 

VİZYONUMUZ

Yüksek kaliteli, müşteri ihtiyaçlarına cevap verecek üretim yapan, müşterilerine katma değer yaratan, çalışan memnuniyetini en yüksekte tutmayı hedefleyen, verimliliği ön planda tutarak dinamik ve güvenilir bir kurum olmak.

DEĞERLER

Müsteri memnuniyetini birinci önceligimiz olarak görmek
Kaliteden ödün vermemek
Çalisanlarin gelisimini desteklemek
Tüm paydaslarina katma deger saglamak
Çevrenin korunmasina önem vermek

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Açıklama